Вебсайт на Wordpress

Вебсайт в кредит

Фінансові обмеження не повинні ставати перешкодою для володіння привабливим і ефективним вебсайтом. Тому ми пропонуємо послугу “Вебсайт в кредит” для наших клієнтів. Замовивши вебсайт у нас, ви можете розраховувати на фінансування під 0% на 12 місяців. Ми розуміємо, що вебсайт – це не тільки інвестиція в бізнес, але і інструмент, що допомагає залучати нових клієнтів і збільшувати продажі.

Наша компанія володіє досвідом розробки вебсайтів різної складності і стилю, включаючи корпоративні сайти, інтернет-магазини та сайти-візитки. Ми використовуємо тільки сучасні технології та створюємо вебсайти з привабливим дизайном та оптимізованими під SEO.

Якщо вам потрібен ефективний вебсайт, а фінансові можливості обмежені, ми готові запропонувати вам оптимальне рішення. Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам розширити бізнес за допомогою привабливого та функціонального вебсайту.

Ми надаємо ідеальну можливість для молодих компаній та приватних підприємців. З цього року вводим новий тариф пакет Сайт в кредит
депозит 55%  від вартості загального проекту + технічна підтримка протягом періоду кредиту.

Ось наприклад, якщо брати сайт в кредит за 500 USD , розрахунок виплат буде проводитися таким чином:
авансовий платіж – 195 USD, потім щомісяця протягом року 27 USD, після чого Ви стаєте повноправним власником сайту.

стартап від 28,99 $ за місяць

Замовник такого вебсайту отримуєте наступні переваги:

1) Ви оплачуєте послуги по створенню, розміщенню та супроводженню вашого сайту не відразу, а на протязі одного року рівними частинами.
2) Після виплати всіх частин сайт повністю переходить у ваше володіння.
3) Маючи обмежені кошти ви отримаєте професійний вебсайт та його підтримку.
4) Вартість послуг на створення Вебсайту не зростає!

Що таке замовити Вебсайт в кредит від нашої компанії?

Тарифний пакет «Сайт в кредит» – ідеально підходить для початківців чи організацій які розпочинають свою карєру. І не мають постійного джерела доходу. Також цей тарифний пакет буде ідеальним для  молодих підприємців.

В зв’язку з нинішньою економічною ситуацією та кризою в світі, ми надамо Вам можливість оплатити Ваш новий веб-сайту в кредит. Кредит розбивається під Ваші побажання. Термін кредиту до 12 місяців. Дана послуга передбачає укладення договору для фізичної чи юридичної особи на надання компанією послуг по розробці, створенню, розміщенню та супроводженню Вебсайту з оплатою за виконані послуги рівними частинами протягом 12 місяців. Замовник оплачує початкові 35% вартості послуги та надає необхідні дані та матеріали для створення вебсайту.

Завдяки цьому Ваша компанія отримує можливість зберегти свій капітал і замовити професійно створений веб-сайт чи інтернет магазин в кредит.

Пакет «Сайт в кредит» включає в себе такі послуги для замовника:

  • створення вебсайту на базі пакету «Сайт Візитка» або у відповідності з індивідуальними побажаннями Замовника
  • створення сайту в кредит на основі CMS Joomla ™ або CMS WordPress™.
  • в цей тарифний пакет також включено хостинг пакет “Початковий”
  • безкоштовна технічна підтримка протягом періоду кредиту
  • після повної оплати, ви отримаєте підтвердження власності Вашого веб-сайту

 

[message_box title=”Як замовити створення Вебсайту в кредит? Створення сайту в кредит, Розробка сайту в розстрочку в м.Львів?” color=”green”]
Оформити заявку на розробку Вебсайту в кредит Ви можете будь-яким зручним способом: зателефонувати по телефону в Львові (097) 966-18-03 або заповнити форму зворотнього зв’язку, задавши питання, що цікавлять Вас нашим фахівцям, які дадуть відповідь на всі питання щодо створення інтернет сайту, його макету, дизайну та подальшого обслуговування. Замовити дешево виготовлення Веб-сайту Львові, Бориславі, Дрогобичі, Червонограді, Самборі, Стрию, Бродах, Трускавці, Новояворівську, Новому Роздолі, Золочеві, Сокалі, Стебнику та Моршині.
[/message_box]