Вебсайт на Wordpress

Готові рішення


Наша веб-студія пропонує широкий вибір готових шаблонів для сайтів на двох популярних CMS – WordPress та OpenCart. Це ефективний спосіб створення сайту, який не тільки економить час, але й дозволяє значно знизити вартість розробки.

Готові рішення на WordPress – це надійний і швидкий спосіб створити свій сайт. Ми пропонуємо широкий вибір шаблонів, які можна використовувати для будь-якого типу сайту – від особистих блогів і вітрин до корпоративних порталів та інтернет-магазинів. Всі наші шаблони на WordPress досконало адаптовані під мобільні пристрої та мають красивий та сучасний дизайн. Крім того, ми надаємо можливість налаштування сайту згідно з вашими потребами, а також надаємо повний технічний супровід.

Готові рішення на OpenCart – це відмінний вибір для тих, хто хоче створити свій власний інтернет-магазин. Наші шаблони на OpenCart мають сучасний та привабливий дизайн, що привертає увагу потенційних покупців. Крім того, ми надаємо можливість налаштування сайту під ваші потреби, додавання необхідних функцій та модулів, а також надаємо повний технічний супровід.

Обираючи наші готові рішення, ви можете бути впевнені в якості та надійності свого сайту. Ми завжди працюємо на результат і намагаємося максимально задовольнити потреби наших клієнтів. Звертайтеся до нас за консультацією щодо вибору шаблону та детальною інформацією про наші послуги.

Готовий сайт – це ефективне та вигідне рішення для успішного просування бізнесу в інтернеті. Такий сайт зазвичай вже має готовий дизайн, до якого не потрібно вносити значні зміни. До такого сайту зазвичай додається тільки логотип, фірмові кольори та контактна інформація, яку надає клієнт. Перевагою готового сайту є максимально низька вартість та швидкі терміни запуску. Ціна на створення такого сайту зазвичай починається від 50 доларів.

Ми пропонуємо роботу з усіма відомими біржами шаблонів та розробниками модулів, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі готові рішення. Ви можете вибрати шаблон з каталогу, а ми допоможемо вам налаштувати дизайн та стиль. Якщо потрібно, ми наповнимо ваш сайт контентом, який надасть клієнт.

На сьогоднішній день, для створення власного сайту-візитки не потрібно мати досвіду у веб-програмуванні та графічному дизайні. Інтернет заповнений різноманітними сервісами, так званими конструкторами сайтів, які дозволяють користувачеві створити веб-сайт або навіть повноцінний портал з форумами, блогами та багатьма іншими модулями.

Статистика показує, що саме використання конструктора сайтів є найпопулярнішим способом написання сайтів серед любителів та професійних розробників. Головною перевагою є можливість створення сайту без необхідності володіння професійними знаннями. Відмінними рисами конструкторів є дуже зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а спливаючі підказки будуть допомагати вам в процесі створення сайту.

 • Економія грошей і часу
 • Адаптивний зовнішній вигляд на будь-якому екрані
 • Зручна frontend технологія редагування інформації
 • Модуль професійної оптимізації
 • Налаштування колірного оформлення елементів сайту
 • Налаштування структури сайту
 • Розробка логотипу для сайту

За допомогою конструктора сайтів можна робити досить складні веб-сайти, які мають багато функцій: голосування, форуми, розділи, панель реєстрації та авторизації та т. д. Зробити самому це досить довго і потрібно мати багато знань і професійних навичок. Крім того, за допомогою конструктора можна упустити створення дизайну проекту. Зазвичай в такі сервіси вже інтегровані набори готових шаблонів, в які можна вставляти створений Вами логотип і контент. Шаблони, якщо необхідно, можна редагувати.

Ми працюємо з усіма провідними біржами шаблонів, включаючи ThemeForest, TemplateMonster, Creative Market та інші. Крім того, ми співпрацюємо з розробниками модулів для популярних платформ, таких як WordPress, OpenCart та інші. Наша команда знаходиться в курсі останніх тенденцій у світі веб-дизайну та розробки, тому ми зможемо допомогти вам знайти та налаштувати ідеальний шаблон для вашого сайту.

 

Щоб створити сайт, Ви можете скористатися нашим конструктором сайтів. Якщо Ви освоїте цей простий і зручний в користуванні інструмент, то зможете без проблем швидко створити власний сайт і постійно його підтримувати. До складу конструктора входить простий і багатофункціональний візуальний редактор, за допомогою якого Ви швидко і легко зможете додати або змінити інформацію на власному сайті.

Наша компанія працює з найбільш відомими конструкторами сайтів, які допомагають полегшити роботу зі створення веб-сайтів. Серед них Elementor, Beawer Builder, Divi, Gutenberg та багато інших. Кожен з цих конструкторів має свої переваги, і ми допоможемо вам з вибором найбільш підходящого інструменту для вашого проекту. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з конструкторами сайтів і знають, як ефективно використовувати їх можливості для створення якісних та професійних веб-сайтів. Зверніться до нас і ми допоможемо вам створити сайт, який буде відповідати всім вашим потребам і очікуванням.

Нижче перераховано деякі конструктори сайтів на WordPress, з якими ми працюємо:

 • Elementor
 • Beaver Builder
 • Divi
 • WPBakery Page Builder (раніше відомий як Visual Composer)
 • Oxygen Builder
 • Brizy
 • Thrive Architect
 • SiteOrigin Page Builder
 • SeedProd
 • Live Composer та інші.

Велика кількість модулів, які можна підключити до сайту, зроблять його ще більш привабливим. Якщо вміло підійти до створення сайтів за допомогою конструктора, то успіх буде гарантований, а конкуренти будуть тремтіти від заздрості.

Як бачите, конструктори сайтів тільки прискорюють роботу по створенню веб-проектів, що дозволяє Вам заощадити час і гроші. А це на сьогоднішній день найважливіші критерії успішного ведення бізнесу в Інтернеті.

Створити сайт недорого або навіть створити сайт безкоштовно – чи можливо це в відношенні якісного сайту? Ціна сайту залежить в першу чергу від професійного рівня та досвіду фахівців і дорожнечі орендованого ними офісу. Середня вартість шаблонного сайту в нашій компанії на сьогоднішній день становить від 195 дол. Зверніть увагу – в дану ціну не входить ціна шаблону та додаткових платних модулів.