Послуги

Понад 10 років компанія Вебсайт надає послуги у галузі веб-дизайну та створення сайтів, виготовлення і просування сайтів, веб-дизайн, контекстної реклами, а також консультаційного супроводу вебсайтів. Багаторічний досвід роботи та абсолютне розуміння ринку інтернет-технологій допомагають нам пропонувати дієві та практичні рішення.Основна наша спеціалізація – це виготовлення сайтів, просування і подальше обслуговування інтернет-проектів. В результаті ми виконуємо всі вимоги замовника з технічної точки зору і сприяємо подальшому розвитку проекту. Такий підхід до веб-дизайну, виготовлення сайтів і їх просування робить ефективність бізнесу в мережі інтернет на порядок вище. 

Створення сайтів від $50

Розробка сайтів - це послуга по створенню інтернет сайту під ключ. Замовляючи розробку сайту , клієнтові необхідно бути готовим взяти участь у процесі створення сайту . Тому що неможливо створити по-справжньому якісний і ефективний сайт для клієнта без його участі. Компанія Вебсайт із задоволенням пропонує послугу створення сайту під ключ всім бажаючим стати власниками ефектного сайту.


Створення сайту

Створення дизайну сайту від $19

Дизайн сайту - це перше, що бачить відвідувач сайту. Дизайн сайтів є саме тією одежиною, за якою зустрічають сайт в Інтернеті. Саме тому при виготовленні сайтів ми приділяємо велику увагу дизайну сайту. При створенні дизайну сайтів ми використовуємо новітні технології індустрії сайтобудування.


Створення дизайну сайту

SEO & Оптимізація сайтів від $80

Контекстна реклама– це розміщення вашого текстового оголошення близько пошукової видачі. Контекстна реклама дає такі можливості.Вона виглядає як лаконічні текстові оголошення, які розміщуються на сторінках видачі пошукових систем Яндекс, Google у відповідь на запити користувачів. Всього кілька рядків тексту, які з’являються строго за запитом в пошукових системах, здатні зацікавити відвідувачів, які бажають придбати саме ваші товари.

Пошукове просування – це виведення сайту на перші місця у видачі пошукових систем. Суть дуже проста: користувач шукає дані про ваш бізнес – і відразу ж бачить посилання на ваш сайт. На практиці це означає величезний приплив зацікавлених у вашій пропозиції відвідувачів.


SEO & Оптимізація сайтів

Інтернет маркетинг від $80

Інтернет маркетинг – це виведення сайту на перші місця у видачі пошукових систем. Суть дуже проста: користувач шукає дані про ваш бізнес – і відразу ж бачить посилання на Ваш сайт. На практиці це означає величезний приплив зацікавлених у Вашій пропозиції відвідувачів. Привабливість послуги Інтернет маркетингу обумовлена тим, що в результаті комплексу заходів, на Ваш сайт приходить відвідувач, який тут і зараз зацікавлений у Ваших послугах або товарах.


Інтернет маркетинг

Обслуговування сайтів від/ $50

Обслуговування WordPress – це підтримка вашого сайту в робочому стані 24 години на добу. Зазвичай власникам сайту важко слідкувати за всіма тонкощами роботи сайту. Тому ми пропонуємо послугу підтримки сайту. Є одноразові пакети підтримки та абонентське обслуговування. Обслуговування буде включати в себе всі нюанси підтримка сайту вашого ресурсу, адже економія, або неправильне налаштування може виявитися чималою проблемою через незнання якихось технічних аспектів. Також воно буде займати багато вашого особистого часу, який краще пустити на розвиток бізнесу, а цю проблему довірити нам!


Обслуговування сайтів

Налаштування теми сайту
від $50

Тема WordPress – це вигляд вашого сайту, те що бачать відвідувачі при вході на нього, або після переходу до вашого ресурсу з пошукової видачі Google. Тепер давайте подивимося, як встановити тему на WordPress чи WooCommerce. Не кожна тема налаштовується однаково. Так як теми розробляється різними компаніями, є великий фактор, в тому, що у Вас можуть виникнути деякі складності в процесі установки чи налаштування, з чим ви можете зіткнутися після активації теми. Тому ми надаємо послугу з Налаштування та встановки тем для WordPress та WooCommerce, це повинно допомогти вам встановити і налаштувати тему WordPress, а також пришвидшити час запуску вашого сайту. І саме основне все буде виконано якісно та вчасно.

Детальніше

Налаштування плагінів сайту
від $150

Плагін WordPress – це модуль, або Hook, який виконує певні функції, чи розширює можливості вашого сайту. Зазвичай обійтись банальним розпакуванням плагіна в папку Plugins може бути замало. Давайте подивимося, як встановити плагін на WordPress чи WooCommerce. Також зверніть увагу, що не кожен плагін налаштовується однаково, так як вони розробляється різними авторами, є великий ризик, того, що у Вас можуть виникнути деякі проблеми в процесі установки, налаштування, чи після неї. Можуть спостерігатись різні помилки, неправильно відображатися дані і т.д.. Тому ми надаємо послугу з Налаштування та встановки плагінів для WordPress та WooCommerce, це заощадити Ваш час та нерви під час встановленння чи оновлення плагінів WordPress, а також пришвидшити час запуску вашого сайту.

Детальніше

Популярне

$49

Налаштування теми

Вам потрібно встановити тему чи замінити вже існуючу на готовий сайт? Або розширити її функціонал. змінити кольори чи розмір тексту тощо. Якщо Ви хочете встановити чи оновити тему на сайті, то Ви можете звернути до нас. Наші спеціалісти допоможуть вам з встановленням та оновленням всіх існуючих тем для вашого сайту.

$59

Налаштування плагіну

При створенні сайту завжди постає питання як встановити плагін на вже готовий сайт. або розширити його функціонал. Якщо Ви плануєте встановити плагін або модуль , то Ви цілком можете звернути до нас. Наші спеціалісти допоможуть вам з встановленням та оновленням всіх плагінів вашого сайту.

$19

Хостинг та домени

При створенні сайту завжди постає питання де розмістити готовий сайт. Якщо Ви плануєте створити сайт-візитку або невеликий сайт (не більше сотні документів) з невисокою відвідуваністю (до 50 осіб на день), то Ви цілком можете задовольнятися віртуальним хостингом, але якщо Ваш сайт.

Інші послуги


Система управління сайтом (CMS)

Система керування вмістом сайту або CMS – це ядро вашого інтернет-ресурсу, його “движок”. Завдяки використанню Wordpress CMS, ви отримуєте можливість вільно керувати інформацією на вашому сайті: – Легко і швидко змінювати тексти; – Завантажувати нові зображення і фотографії; – Створювати та видаляти сторінки і розділи; – Розміщувати новини та акції; – Розміщувати прайс-листи та іншу інформацію для закачування.

Система управління сайтом (CMS)

Розкрутка сайтів в Львові

Розкрутка сайтів в Львові (оптимізація і просування сайту) - це комплекс робіт спрямований на поліпшення видимості сайту замовника пошуковими системами.Ми пропонуємо послуги з просування сайтів в топ 10 пошукової системи Google, за затвердженими пошуковими запитами. Ціна на послугу просування сайту визначається в залежності від конкуренції за конкретним запитом в тематиці сайту.

Розкрутка сайтів в Львові

Хостинг та реєстрація доменів

При створенні сайту завжди постає питання де розмістити готовий сайт. Якщо Ви плануєте створити сайт-візитку або невеликий сайт (не більше сотні документів) з невисокою відвідуваністю (до 50 осіб на день), то Ви цілком можете задовольнятися віртуальним хостингом, але якщо Ваш сайт (інтернет-каталог, магазин, портал.

Хостинг та реєстрація доменів