Вебсайт на Wordpress

Етапи розробки сайту

Наша компанія пропонує професійну розробку сайтів з урахуванням всіх етапів роботи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наш клієнт отримав сайт, який відповідає всім його потребам і вимогам. Нижче ми розглянемо кожен етап розробки сайту детальніше.

У своїй роботі компанія Вебсайт використовує поетапне виконання проектів. Життєвий цикл розробки сайтів розбивається на послідовні етапи, що виконуються з жорстко заданими термінами реалізації та контрольними точками. Такий підхід дозволяє замовникам контролювати хід роботи, вносити необхідні корективи та стежити за термінами та якістю виконання робіт, зробивши процес розробки “прозорим”.

  • Перший етап розробки сайту передбачає проектування інтерфейсу майбутнього ресурсу та складання технічного завдання. На цьому етапі роботи багато в чому спираються на побажання замовника, але технічне завдання набагато детальніше підходить до постановки завдань та детально описує можливості вирішення кожної з них.
  • На другому етапі виконуються роботи з розробки дизайну та промальовування прототипів сторінок. Третій етап – це розробка та програмування сайту, а також тестування та запуск. На останньому етапі здійснюється пошукова оптимізація веб-сторінок, після чого підписується акт виконаних робіт та здійснюється остаточний розрахунок.

Замовляючи розробку сайту у компанії Вебсайт, ви отримуєте гарантію якості та своєчасної реалізації проекту. Ми дотримуємося стандартів розробки та використовуємо сучасні технології, що дозволяє створювати високоякісні та ефективні веб-сайти.

Консультація та збір вимог

На першому етапі наші фахівці зустрічаються з клієнтом для детального обговорення його потреб та вимог до сайту. Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний, тому важливо збір вимог проводити індивідуально для кожного проекту.

Розробка технічного завдання

На цьому етапі ми збираємо всі вимоги клієнта та формуємо технічне завдання для розробки сайту. Воно містить всі необхідні технічні деталі проекту, що дозволяє зрозуміти, яким чином має бути розроблений сайт. Технічне завдання – це основа порядку в роботі над проектом і головний орієнтир. Тільки з виконання всіх вимог, зазначених у ТЗ, проект може вважатися закінченим. Свій відбиток у техзавданні знаходять завдання, які ставляться перед ресурсом; докладним чином малюється карта сайту, де вказуються всі розділи та формат інформації, що надається на їхніх сторінках. Велика увага в ТЗ приділяється функціоналу проекту, який описується до дрібниць, а також навігації сайту. Технічне завдання передбачає зазначення вимог до хостингу, верстці, мови програмування і т.п. До всього іншого, ТЗ повинно містити й терміни виконання робіт. Звичайно ж, ця частина технічного завдання прописується, коли описи всіх розділів, функціоналів і вимог сформовані.

Після узгодження з замовником ТЗ на створення сайту підписується обома сторонами. У тому випадку, якщо після затвердження та підписання технічного завдання замовником, потрібно внести зміни, за погодженням сторін проводиться корекція тексту технічного завдання (обов’язкового додатку до договору на розробку і створення сайту). Нова редакція тексту ТЗ заново підписується сторонами, після чого проводиться перерахунок вартості робіт зі створення сайту. Крім складання технічного завдання для великих проектів, розробляється користувацький інтерфейс сайту (за бажанням клієнта). За допомогою спеціального програмного забезпечення відмальовує прототипи сторінок сайту: розміщення функціональних блоків на сторінках, система навігації по сайту. Надалі на основі розроблених і затверджених прототипів формується дизайн сайту, який буде повністю відповідати узгодженим раніше тз.

Дизайн

На цьому етапі ми розробляємо дизайн сайту, враховуючи всі потреби та вимоги клієнта. Ми використовуємо сучасні технології та тенденції веб-дизайну, щоб зробити сайт привабливим та зручним для користувача. Якщо ж компанія-замовник не має логотип – торговий знак, за яким би її ідентифікували, за яким би її дізнавалися, то компанія Вебсайт розробить його. Природно, що логотип завжди розробляється і узгоджується із замовником впершу чергу, ще до початку відтворення концепції дизайну головної сторінки. Як Ви розумієте, це відбувається тому, що без урахування корпоративної символіки не можна створити по-справжньому оригінальний і цілісний дизайн. Підсумок етапу «Розробка дизайну сайту» – затверджені макети дизайну всіх сторінок сайту в форматі PSD. При необхідності всі вихідні коди дизайну надаються клієнту на диску.

Розробка

На цьому етапі ми розробляємо сайт відповідно до технічного завдання та дизайну. Ми використовуємо сучасні технології та методи розробки, щоб забезпечити високу якість та продуктивність сайту. Як і розробка сайту в цілому, робота над його дизайном також є поетапною. І першим відбувається створення дизайну головної сторінки ресурсу, починається яке з розробки концепції. Вона створюється на основі ТЗ, спроектованого інтерфейсу, заповненого клієнтом брифу і брендбука (при його наявності). Зазвичай, концепція розробляється одна, але при бажанні замовника наші фахівці можуть запропонувати на розгляд кілька варіантів. За концепцією (або по кожній з них) робляться презентації, метою яких є донести до клієнта причини того чи іншого вибору і рішення, зробленого дизайнерами, пояснити, в чому його вигода для веб-сайту. Далі відбувається узгодження концепції з замовником та доопрацювання відповідно до зазначених побажаннями клієнта, в ході яких промальовуються способи виділення меню, спливаючі вікна, що випадають списки. Після доопрацювань відбувається затвердження концепції дизайну головної сторінки, і дизайнери приступають до створення концепцій внутрішніх сторінок, які також проходять етапи узгодження, доопрацювання та затвердження.

Тестування та запуск

Після завершення розробки ми тестуємо та випробовуємо сайт, на цьому етапі наші експерти перевірять весь сайт на наявність помилок, відповідність заданим вимогам, а також протестують його для забезпечення максимальної продуктивності та безпеки. Після успішного проходження всіх випробувань ми запускаємо сайт на живий сервер та забезпечуємо його повноцінну роботу. Після того, як роботи зі створення сайту на сервері розробки завершаться, і буде написаний звіт, спеціаліст контролю якості розробки розпочинає тестування сайту. Для етапу тестування ресурсу передбачена спеціально розроблена методика, за якою і здійснюється перевірка сайту. Перевіряється відповідність сайту описаному в ТЗ функціоналу, коректність відображення верстки у всіх підтримуваних браузерах і відповідність сайту внутрішнім вимогам якості. У разі виявлення зауважень, складається перелік доробок, спрямованих на їх усунення. Виконаним на сервері розробки вважається лише той проект, який був прийнятий фахівцем з якості. Після цього прийняття проект відправляється на затвердження замовнику. Повторне тестування сайт проходить і після його перенесення на хостинг.

Супровід та підтримка

Після успішного запуску ми забезпечуємо нашим клієнтам повноцінну технічну підтримку та супровід їх сайту. Ми знаємо, що розвиток бізнесу залежить від успішної роботи сайту, тому ми забезпечуємо його безперебійну роботу та надаємо всі необхідні консультації щодо розвитку та підтримки сайту.

Чому вигідно замовляти розробку сайту в нас?
Наша компанія надає повний цикл послуг з розробки сайту, починаючи від створення концепції та дизайну до його запуску та підтримки. Ми маємо великий досвід у цій сфері та знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас працюють тільки професійні фахівці, які володіють останніми технологіями розробки сайтів. Крім того, ми знаходимося у Львові, тому можемо надати повний спектр послуг з розробки сайту для клієнтів у Львові та області.

Для успішної розробки сайту в нашій компанії ми пропонуємо наступні кроки:

Крок 1
Заповнення брифу на розробку сайту. На цьому етапі ми детально обговорюємо Ваш проект, уточнюємо всі потреби та побажання, визначаємо цільову аудиторію та основні завдання сайту.

Крок 2
Розробка ТЗ (технічне завдання) та промальовування прототипів сторінок. На даному етапі ми визначаємо функціональні можливості сайту, його структуру та дизайн. З метою максимального комфорту клієнта, ми створюємо детальні прототипи сторінок, щоб Ви могли візуально ознайомитися з майбутнім результатом роботи.

Крок 3
Тестування та запуск сайту. Пошукова оптимізація вебсторінок. На цьому етапі ми розробляємо функціональний сайт згідно з узгодженим ТЗ, детально перевіряємо його на різних пристроях та в різних браузерах. Після успішного тестування ми розміщуємо сайт на хостингу та проводимо його пошукову оптимізацію, щоб сайт зайняв високі позиції у пошукових системах.

Крок 4
Підписання акту виконаних робіт, остаточний розрахунок. Після успішного завершення робіт ми підписуємо акт виконаних робіт та проводимо остаточний розрахунок. Ми завжди готові надати подальшу підтримку та допомогу у розвитку сайту.

Якщо ви хочете замовити розробку сайту, зв’яжіться з нами за телефоном, електронною поштою або залиште заявку на нашому сайті. Ми будемо раді допомогти вам у розробці професійного сайту.

Наша компанія надає повний цикл послуг з розробки сайту, починаючи від створення концепції та дизайну до його запуску та підтримки. Ми маємо великий досвід у цій сфері та знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас працюють тільки професійні фахівці, які володіють останніми технологіями розробки сайтів. Крім того, ми знаходимося у Львові, тому можемо надати повний спектр послуг з розробки сайту для клієнтів у Львові та області.

Якщо ви хочете замовити розробку сайту, зв’яжіться з нами за телефоном, електронною поштою або залиште заявку на нашому сайті.

Створення вебсайту, це