Створення веб сайтів

Будь якої складності

Розробка сайтів є одним з головних напрямків діяльності компанії Вебсайт, ми  створюємо тільки найкращі ресурси і приділяємо нашій роботі максимум часу та зусиль. Тому ми розробили для Вас наступні тарифні плани, які, залежно від поставленого завдання замовника, можуть змінюватися.  Що дозволить нам з легкістю зможемо розробити для Вас вебсайт будь-якої складності.

Як створити свій власний сайт?

Керівництво будь-якої сучасної компанії добре розуміє, що сайт їй просто необхідний. Ресурс в інтернеті давно не є показником «крутості» або «просунутості» компанії, а являє собою важливий бізнес-інструмент, який допомагає ефективно обслуговувати клієнтів, отримуючи при цьому додатковий прибуток. Але, як і будь-який інструмент, сайт повинен бути створений і заточений під цілком конкретну мету будь-якого бізнесу: отримання прибутку. І якщо Ви солідарні з цим висловлюванням, то чому ж Ваш сайт (якщо, звичайно, він у Вас є) продовжує залишатися незручним, громіздким і застарілим? Може, Ви сумніваєтеся в тому, що створення сайту здатне принести додатковий прибуток? Так озирніться! Ви побачите, що існує маса компаній, які отримують більшу частину, а іноді й весь прибуток саме від ресурсу, розміщеного в інтернеті. Якби це було невигідно, хіба існувало б така кількість, наприклад, інтернет-магазинів?

Так що ж заважає Вам отримати в своє розпорядження безвідмовного менеджера, здатного працювати сім днів на тиждень, 24 години на добу, не вимагаючи премій і підвищення зарплати? Може, Вам здається, що створення сайту занадто дороге задоволення? Зовсім ні! Сьогоднішні технології дозволяють створювати сайти вельми доступні за ціною, що ніяк не відбивається на їхній якості і функціональних можливостях. Можливо, Ваш колега або знайомий вже замовив недорогий сайт, але навряд чи відчув захват, коли виконавець здав йому черговий «шедевр»? А Вам такий сайт і даром не потрібний! Так поцікавтеся, хто працював над створенням ресурсу: професійне інтернет-агентство або син-вундеркінд Вашого друга? Може, варто зробити відповідні висновки?

Іноді буває й так, що немає ні часу, ні сил, розгрібаючи щоденну рутину, займатися ще і розробкою корпоративного сайту. Так сайт якраз і створюється для того, щоб заощадити Ваш час. Управління сайтом можна довірити практично будь-якому фахівцеві фірми, що має базові навики роботи з офісними програмами. Далі процес буде протікати майже в автоматичному режимі: залишиться відслідковувати замовлення і дзвінки, що надійшли з сайту.

Сподіваємося, ми переконали Вас у тому, що для розробки сайту не потрібно прикладати надзусиль.

Вартість створення сайту.
З чого вона складається?

Якщо за створенням сайту Ви звертаєтеся до нас, то не буде будь-яких прихованих платежів, непрозорих схем розрахунку та інших підводних каменів. Ми укладаємо договір на розробку сайту, в якому враховуються всі Ваші побажання. Стандартна схема виготовлення сайту включає індивідуальний дизайн сайту, панель управління сайтом CMS (WordPress, Joomla Drupal на ваш вибір) – нашу ексклюзивну розробку, яка налаштовується під конкретні потреби кожного клієнта, плюс набір функціональних блоків (новини, статті, фотогалерея і т.д.). Як показує практика, у більшості випадків цього цілком достатньо. Якщо ж Вам потрібно щось особливе, що вимагає більш складної розробки, варто зв’язатися з нашим менеджером, змалювати завдання, і після розмови Ви отримаєте точний розрахунок вартості створення Вашого ресурсу. У будь-якому випадку конфігурація сайту буде виконана під Ваші індивідуальні потреби.

Ми пропонуємо вам Шаблонні рішення.

Ми пропонуємо індивідуальні рішення. або сайти під ключ.

Ми створюємо такі сайти

Coordinates for abs po oordinates for abs positioning the closest positioned Coordinates for abs
positioning the closest positioned parent box of the positioned ting that ments.

Сайт візитка – це повноцінний сайт, який складається з декількох (5-10) сторінок

Оптимальний варіант для більшості невеликих фірм та компаній.

Корпоративний сайт – сайт, що має потужні функціональні можливості і розгалужену структуру

Landing page – односторінковий сайт, що створюють напередодні події або реклами нового товару.

Інтернет Магазин – сайт, призначений для продажу товарів з каталогу

Портал – це широка функціональність, а також великий спектр послуг і сервісів.

це шаблонні доступні та вигідні сайти-рішення для просування бізнесу в інтернеті.

це шаблонні доступні та вигідні сайти-рішення для просування бізнесу в інтернеті.

це шаблонні доступні та вигідні сайти-рішення для просування бізнесу в інтернеті.

Як ми працюємо

Ми допоможемо Вам створити найкращий вебсайт. Основні етапи розробки сайту подані нижче.

Крок 1

Заповнення брифу на розробку сайту. Детальне обговорення проекту

Крок 2

Розробка ТЗ (технічне завдання) та промальовування прототипів сторінок

Крок 3

Тестування та запуск сайту. Пошукова оптимізація вебсторінок

Крок 4

Підписання акту виконаних робіт, остаточний розрахунок

Крок 5

Передача всіх логінів та паролів доступу власникові сайту

Додаткові послуги

Обслуговування вебсайтів

Після створення сайту для того, щоб він стабільно працював і приносив прибуток, мало просто одноразово замовити послугу розробки. Важливо, ще подбати про адміністрування та технічну підтримку сайту.

Веб Дизайн & UX

Дизайн – це не тільки «обличчя» сайту, це ще й зручність для відвідувача, критерій. Ми можемо допомогти Вам з дизайном вашого вже існуючого чи нового сайту.

SEO & Оптимізація сайтів

Оптимізація сайту – складова частина просування й розкручування сайту. Мета оптимізації сайту – досягти  високої релевантності сторінок сайту за важливими для даного бізнесу ключовими запитами у пошукових системах.

Якщо за створенням сайту Ви звертаєтеся до нас, то не буде будь-яких прихованих платежів, непрозорих схем розрахунку.
Просто заповніть форму замовлення сайту та ТЗ і ми зв'яжемося з Вами. Або зателефонуйте за телефонами +38 067 5577677 або +38 097 9661803, все розповімо, проконсультуємо, дамо поради.