Вебсайт на Wordpress

Лендінг сайти

Лендінг-сторінки – це ефективний інструмент для реклами товарів та послуг, що дозволяє привернути увагу потенційних клієнтів та збільшити конверсію. Компанія Вебсайт пропонує послуги з розробки Лендінг-сторінок в Львові та по всій Україні.

Ми створюємо Лендінг-сторінки, які привертають увагу клієнтів та максимально ефективно відображають пропозиції вашої компанії. Ми дбаємо про кожну деталь Лендінг-сторінки, від дизайну до наповнення контентом.

Наші професіонали зроблять все можливе, щоб ваша Лендінг-сторінка виглядала якісно та привабливо. Ми гарантуємо, що вона буде адаптивною та максимально зручною для користувачів.

Замовляючи Лендінг-сторінку від компанії Вебсайт, ви отримуєте не тільки якісний продукт, але і професійну підтримку та обслуговування після створення. Ми допоможемо вам з підготовкою контенту, налаштуванням рекламних кампаній та аналізом результатів.

Замовляйте Лендінг-сторінку від компанії Вебсайт та отримуйте найкращі результати!

Мета лендінг сайту – прямий відгук

Лендінг (англ. Landing page) – це веб-сторінка, спроектована з метою залучення відвідувачів та зміни їх у покупців або клієнтів певної послуги. Лендінг має чітку структуру та фокусується на одному конкретному продукті або послузі. Він зазвичай містить кристалічно чисте описання продукту, переконливі пропозиції та виклики до дії, а також форми замовлення чи зворотнього зв’язку.

Переваги лендінгу полягають у тому, що він забезпечує збільшення конверсії та покращення результатів рекламних кампаній. Завдяки чіткій структурі та спрощеному дизайну, лендінг відвертає увагу відвідувачів та допомагає зосередитись на продукті або послузі. Він також дозволяє більш точно відслідковувати ефективність рекламних кампаній та визначити ROI. Крім того, лендінг може бути легко оптимізований для пошукових систем та покращити позиції сайту в пошукових результати.

Результатом створення і просування промо сайту стає збільшення продажів за рахунок збільшення впізнаваності продукту і отримання про нього більшої кількості інформації. Відповідно, промо сайт повинен виконувати наступні завдання:

 • Залучати увагу користувачів.
 • Утримувати відвідувачів.
 • Формувати образ компанії або продукту.
 • Мотивувати відвідувача на вчинення правочину або іншу дію.
 • Бути незвичайним і привабливим, щоб користувачі самостійно розсилали посилання на нього.

Для чого потрібно створення лендінг сайту?

Створення лендінгу – це дуже важливий етап в будь-якому бізнесі. Це один з найбільш ефективних способів залучення цільової аудиторії, збільшення продажів та просування вашого бренду в Інтернеті. Лендінг сторінка має одну головну мету – перетворити відвідувача в клієнта. Вона має чітко визначену структуру та фокусується на пропозиції продажу, зокрема на послузі або товарі, що ви пропонуєте. Основним завданням лендінгу є збільшення конверсії та рекламних показників, а також підвищення рівня продажів вашого бізнесу. Замовивши створення лендінгу у нас, ви отримаєте професійно розроблену та привабливу сторінку, яка зможе привернути нових клієнтів та збільшити ваші продажі.

 • Вам необхідно провести кампанію з виведення на ринок нового продукту (наприклад, при появі нової моделі автомобіля, нового сорту напою або нового програмно-апаратного рішення).
 • Потрібен сайт для конкретного заходу: наприклад, для акції або розіграшу призів (наприклад, окремий сайт конкурсу або сезонного розпродажу).
 • Потрібно відділити той чи інший товар від загальної пропозиції, диференціюючи його на ринку (промо сайт дозволить представити його як окремий продукт і максимально зфокусувати аудиторію саме на ньому).
 • Потрібен ефективний засіб для отримання онлайн-замовлень по конкретному напрямку.
 • Промо сайт може стати презентаційним сайтом, службовцям для демонстрації тих чи інших можливостей чи параметрів товару (по суті, представляти видовищно комерційну пропозицію).
 • Промо сайт підвищує впізнаваність бренду, події, персони або компанії в цілому (іміджева складова).
 • Сайт подібного роду може використовуватися для збору маркетингової інформації та проведення різних досліджень.

Промо сайт може виконуватися в якості:

 • Допоміжного для корпоративного сайту компанії.
 • Самостійного для підтримки тієї чи іншої акції.
 • В якості основного ресурсу компанії, що спеціалізується на один товар або вузькому напрямі.

Термін «життя» промо сайту може коливатися від декількох тижнів до декількох років – все залежить від його цілей і вимог до просування.

Промо сайти створюють настрій

Структура промо сайту істотно відрізняється від прийнятої для корпоративних і інформаційних ресурсів. Як уже згадувалося, основна задача – це прямий відгук, тобто створення певного емоційного стану у відвідувача. Сайт повинен бути яскравим, незабутнім і дуже сильно виділяється серед усього того, що вже бачив потенційний клієнт.

Для промо сайту характерні такі риси:

 • Незвичайна концепція, що виділяє ресурс серед безлічі інших.
 • Ефектний і незвичайний дизайн (у більшості випадків).
 • Високий рівень інтерактивності: різні презентації, відеоролики, флеш-ігри та інші подібні елементи.
 • Висококласні зображення (від професійних фотографій до 3D-моделей і від високоточних ілюстрацій до можливості «обертати» даний об’єкт).
 • Мультиплеєрні елементи (зокрема, ігри).
 • Соціальні елементи (модулі для блогів і персональних сторінок, інтеграція з соціальними мережами).

У пакет «промо сайт» входить:

 • Створення рекламної концепції (або ж прийняття вже готової від Вашої компанії або Вашого рекламного представника).
 • Розробка яскравого і ефектного дизайну за нестандартною схемою. У кожному окремому випадку дизайн обговорюється індивідуально після детального опрацювання концепції.
 • Повна і найсвіжіша версія системи керування вмістом сайту. Система управління доповнюється можливостями гнучкої зміни при нестандартному дизайні, а також соціальним модулями (наприклад, можливістю коментування).
 • Система авторизації, що дозволяє створювати закриті розділи, доступні за паролем.
 • Безкоштовне встановлення незалежної системи статистики, що дозволяє збирати детальну інформацію про всіх користувачів ресурсу.
 • Установка «під ключ» на вибраний вами хостинг. При замовленні хостингу в нашій компанії також пропонується доменне ім’я на рік у подарунок.
 • Детальна інструкція по роботі з сайтом з ілюстраціями.
 • Технічна підтримка та консультаційне обслуговування

Ви також маєте можливість замовити просування промо сайту в пошукових системах, SMO-кампанію або ж розміщення медійної і контекстної реклами.

Скільки коштує промо сайт?

Ціна промо сайту під ключ становить від 600 у.о.. Основною статтею витрат є дизайн сайту, тому від нього сильно залежить ціна. При одночасному замовленні пошукового просування і промо сайту надається знижка. На розробку промо-сайтів в нашій студії йде близько 25 днів. Специфіка промо-сайтів така, що неможливо виділити якісь типові модулі – промо сайти занадто індивідуальні. Найчастіше вони зовсім відсутні, тому що основна увага робиться на дизайн і передачу інформації про продукцію або послугу. У деяких випадках на подібних сайтах буває доречним використання модуля новин.
Розробка промо сайту починається з аудиторії. Ефективно впливати на існуючих та потенційних покупців можна лише за умови, що про них відомо майже все. Чому вони віддають перевагу Вашому товару, які переваги бачать в його використанні, що зроблять, якщо з’явиться аналог, як взагалі вони ведуть себе в звичайному житті – грає роль кожна деталь. Та ж робота над зборами технічних матеріалів значно полегшується, коли є чітке уявлення, для людей з яким освітнім рівнем вони призначені, на які основні питання потрібно відразу дати відповідь, які дані надати, щоб переманити відвідувачів з сайтів конкурентів.