default logo

Ціни на розробку

Скільки буде коштувати мій сайт? Сформовані на сьогодні ринкові ціни робіт з розробки веб-сайтів коливаються в дуже широких межах. Залежно від престижності компанії-розробника, кількості і якості вже виконаних розробок, кваліфікації виконавців і об’єму робіт початкові витрати на розробку сайту можуть становити від 500 до десятків тисяч у.о. more.
Вартість будь-яких робіт, пов’язаних з сайтом, визначається складністю і трудомісткістю тієї частини, яку виконуємо ми. З метою економії замовник може узяти частину робіт на себе. Проте наш досвід показує, що дешевше віддати максимум робіт професіоналам, ніж самому займатися непрофільною справою.

З чого складається вартість мого сайту?

Розробка веб-сайту складається з кількох етапів:

  • Розробка концепції сайту
  • Підготовка технічного завдання
  • Site Design
  • Розробка програмного забезпечення сайту
  • Верстка та наповнення бази даних сайту

Кожен з етапів важливо реалізувати професійно. Помилки на якому етапі приведуть до створення «збиткового» сайту. Розробка сайту на цьому закінчується.

А що далі?

Далі можливий наступний блок робіт: реклама сайту , а після деякого часу (після того, як стануть ясні позиції сайту в пошукових системах) – кампанія по просуванню сайту .

При плануванні витрат на веб-сайт ми радимо:

• враховувати вартість хостингуприблизно 100 USD. per year;
• витратити 350 USD. на прописування розробленого сайту в каталозі «Яндекса» на платній основі;
• закласти в бюджет кошти на майбутні роботи по просуванню сайту шляхом пошукової оптимізації та реклами.

Також ви можете переглянути наш прайс лист у розділі Prices

Ціни на розробку сайтів

Ви даєте ви гарантії на свою роботу?

При розробці сайту або Інтернет-магазину ми приділяємо велику увагу тестуванню проекту. Ми впевнені у високій якості своєї роботи. Тому після здачі сайту в експлуатацію ми надаємо піврічну гарантію на всі наші програмні розробки. Це означає, що якщо ви виявите будь-які помилки в роботі програмних модулів сайту, ми оперативно і абсолютно безкоштовно їх виправимо, the minds, що це відбудеться протягом 6 місяців після завершення робіт по розробці сайту.

Як замовити розробку та отримати ціни на Веб-Сайт? Оформити заявку на розробку та отримати ціни на Ваш Веб-сайт ви можете будь-яким зручним способом: make a phone call in Uzhgorodі (097) 966-18-03 або заповнити форму зворотнього зв'язку, asking a question, interest to business professionals, who will answer all questions about creating web site, yogo layout, design and subsequent maintenance. Order cheap manufacturing Web site in Uzhgorodі, Мукачево, Рахові, Тячеві and Хусті.